Kalender 2022

DEZE KALENDER WORDT PERMANENT AANGEPAST. RAADPLEEG HEM REGELMATIG.

Laatste aanpassing : 25 Mei 2022
 
Datum Onderwerp GROEP PROGRAMMA   RESULTAAT  
JANUARI        
 2  Bijscholing Redders 15u-19u Kapellen  ZiK redders    
 9  Pepermans      RESULTAAT
 22-23  Flanders Speedo Cup  SP Limieten    RESULTAAT
 28-30  Euromeet  SP Limieten  GEANNULEERD  
 29  ZiK Masterwedstrijd Kapellen  (Pré-)Masters CV  Programma  RESULTAAT
 30  Wedstrijd AZK Kalmthout  SP1 en  LL+NV+ZW

  Programma AM 

  Programma PM 

Resultaat PACO Kalmthout 

Resultaat PM (competitie)

         
         
FEBRUARI        
 5  Bijscholing Redders 14-18u zwembad Kapellen  ZiK Redders    
 5  Geen training SP Namiddag (wegens bijscholing)      
 12  Masterwedstrijd Geel  (Pré-)Masters CV    
 11-13  Vlaamse Jeugd Talent Challenge (VJK)  SP  -15j  

- Prog Vrij

- Prog zat

- Prog Zon.

 
 18  Sportgala Kapellen      
 18-25  Vlaamse week tegen pesten      
 19-20  Wedstrijd GEEL  SP    Uitslag
19  Wedstrijd Masters Geel  Masters    Uitslag
 25-27  Vlaamse Kampioenschappen  SP  +15j    Uitslag
 28-6 maart  Krokusvakantie      
         
MAART        
 5  Teambuilding trainers en lesgevers trainers en lesgevers    
 5  Masterwedstrijd Wachtebeke  (Pré-)Masters CV    Uitslag
 6  ZiK Kampioenenviering (zaal LUX)    GEANNULEERD  
 12  Masterwedstrijd Nijlen  (Pré-)Masters CV    Uitslag
 20  ZiK Niet vergunninghouderswedstrijd  Crea + LL (NV)  Programma  Uitslag
 26  Start ZiK de straat op (einde 25 april)      
 26-27  Start nieuwe reeks Kids2Swim      
         
         
APRIL        
 2-3  ADSR (Wezenberg)  SP     Uitslag
 8-10  Wedstrijd Swimcup Eindhoven  SP Selectie     Uitslag
 8-10  Wedstrijd AIYSC ZOLA  SP (-Selectie)     Uitslag
 22-23-24   Open BK 50m  SP Limieten    
 23  Masterwedstrijd Aartselaar  (Pré-)Masters CV    
 24  PACO Wedstrijd Herentals  NV + Paco    
 25  Einde ZiK de straat op      
 30  Levering ZiK de straat op       
         
MEI        
 4  Lactaattest (groot) Selectie  (start 17u) BRABO/ZiK Selectie    
 8  Wedstrijd VDB Speedocup Leuven  SP 1 & SP2

 Programma AM

 Programma PM

 UITSLAG
 8  ZiK PACO wedstrijd      UITSLAG
 20  Kleine Lactaattesten Kapellen (Start 17u30)  SP    
 29  ZiK voorjaarscriterium     Programma  
         
JUNI        
 25  Arena Sprint (MONS)  SP1 & SP2    
         
JULI        
 1-5  Sportkamp Butgenbach  Crea + LL    
 2-3  Fast Water Swim Meet (Amsterdam)  SP Selectie (BRABO Sel)    
 4-14  Stage sportzwemmers  SP     
 15-17  Zomercriterium  SP    
 22-23-24  BJK  SP    
 29-30-31  BK  SP    
         
AUGUSTUS        
         
         
SEPTEMBER        
 11  Kampioenenviering (Zaal LUX)      
         
OKTOBER        
8  Peter / Meter zwemmen      
15-16  Provinciale Kampioenschapen Antwerpen      
         
NOVEMBER        
 6  Sprintfestival      
 19  Familiefeest      
 26-27  Clubkampioenschappen      
         
DECEMBER        
 18  Limieten