Kalender 2019

DEZE KALENDER WORDT PERMANENT AANGEPAST. RAADPLEEG HEM REGELMATIG.

Laatste aanpassing : 18 september 2019
Datum Onderwerp GROEP PROGRAMMA   RESULTAAT  
JANUARI        
 6  Wedstrijd Pepermans  SP3 Programma  UITSLAG
 6  Bijscholing Redders  ZiK Redders    UITSLAG
20-21  Flanders Open  SP3   Programma   UITSLAG
26-27  Euromeet Luxemburg  SP3 (+SP2 °05)    UITSLAG
 26  Master wedstrijd ZiK Masters  Programma  UITSLAG
 27  Wedstrijd Boom SP1 - SP2 - SP3    UITSLAG
 27

 Wedstrijd Kalmthout (PACO

+ vergunningen)

 Zwemschool, crea, LL1, LL2

LL2

   UITSLAG
         
FEBRUARI        
8-10  Vlaamse Jeugdkampioenschappen (Wezenberg) SP1 - SP2  Programma  UITSLAG
16-17 2 daagse Geel SP3 - SP2 - SP1    UITSLAG
22 Sportgala Kapellen      
23-24  ADSR

SP1 - SP2 - SP3

Programma Zaterdag open

Programma zaterdag jeugd

Programma zondag open

Programma zondag jeugd

 UITSLAG zaterdag OPEN

UITSLAG zaterdag JEUGD

UITSLAG zondag OPEN

UITSLAG zondag JEUGD

         
MAART        
1-3  Vlaamse Kampioenschappen (Wezenberg) SP3  

 Uitslag Vrijdag 

 Uitslag Zaterdag

 Uitslag zondag

3  Start "ZiK de straat op"      
4-9  Krokusvakantie      
14

Algemene ledenvergadering en Vzw vergadering

Zaal Kooike (Putte)

     
17  ZiK Niet-vergunninghouderwedstrijd      UITSLAG
17 Wedstrijd DAUVEN (Nijlen)  SP1 - LL2    UITSLAG
30  Kampioenenviering + viering medewerkers / vrijwilligers      
         
 APRIL        
4 6  SwimCup Den Haag    https://www.swimcup.nl/denhaag/live-timing/  

 UITSLAG

6

MEGA + Distance Swim

 

 MDS

 MSM

  resultaten MDS

resultaten MSM

 8-12  Stage Luxemburg   SP3+    
19-21 ZOLA wedstrijd  

 Programma Vrijdag

 Programma Zaterdag

 Programma Zondag

 UITSLAG
26 Lactaten      
27 Afhaling "ZiK de straat op"  (Levering door voorzitter indien meer dan 30 dozen :) )      
27 SVAZ Masterwedstrijd  Masters    UITSLAG
28 Wedstrijd EEKLO SP2 - SP3 - SP1  Programma  UITSLAG
         
MEI        
1  Finale DAUVEN LL2 + SP1 Programma  UITSLAG
5  ZiK PACO Wedstrijd  LL1 - LL2 - ZW4-5 - Crea    UITSLAG
17-18-19  Belgisch Open Kampioenschap    PROGRAMMA  UITSLAG
19  Dorpsdag Kapellen      
26  ZiK voorjaarscriterium    Programma  UITSLAG
         
JUNI        
22  Wedstrijd MONS    SP1 - SP2    UITSLAG
23 PACO LIER LL1   UITSLAG
29-30  Wedstrijd Amsterdam SP3    (SP2?)

Programma Zaterdag

Programma Zondag

 UITSLAG
29 - 03 Juli Sportkamp CREA (vertrek op zaterdag)      
         
JULI        
         
2 - 13 Stage Sportzwemmers      
12-14  Zomercriterium  SP1-SP2
(geen limieten BK)
   UITSLAG
16  Recordpoging (Zaventem)

  SP1-SP2
(geen limieten BK)

   UITSLAG
 19-21  Belgische Jeugdkampioenschappen  SP1-SP2 (limieten)  

Programma VRIJDAG 

Programma ZATERDAG

Programma ZONDAG

  UITSLAG
 23  Recordpoging AZSC  SP1-SP2 (limieten)   PROGRAMMA  UITSLAG
 26-28  Belgische Kampioenschappen   SP3    UITSLAG
 30  Recordpoging Leuven  SP3    UITSLAG
         
AUGUSTUS        
         
         
 SEPTEMBER        
 2  Start zwemseizoen LL2 & Sportzwemmers      
 6  Infoavond SP en LL zwemmers      
 7 + 8  Swim Conference (AALST) trainers    
 7 Kick Off (MET SPRINGKASTEEL !!!)      
 28 - 29  BK Masters (Wezenberg - Organisatie door BRABO)  Masters    
         
 OKTOBER        
 5   ZiK Party      
 9  Peter en meter zwemmen (ENKEL SP)  SP    
 13  Bijscholing ZiK lesgevers (Kapellen)      
 19  Peter en meter zwemmen      
 19  PK zwemmen   SP    
 20  B Races  SP (niet deelnemers  PK)    
 25  Lactaattesten  SP    
 26  PK zwemmen   SP    
 27  B Races  SP (niet deelnemers PK)    
 27  Wedstrijd Antheunis (Gent)  SP3 + Selectie    
NOVEMBER        
1  Paco wedstrijd SVAZ/ Vergunninghouders Zwemschool-LL-SP1    
3  ZiK Sprintfestival      
9-10  BK Open klein bad (Gent)  SP (limieten)    
16  Zwemmarathon Kapellen  SP3 + Selectie    
 17  AZSC B wedstrijd  SP1 en SP2    
23-24  Clubkampioenschappen  Allen    
         
         
         
DECEMBER        
1  Sinterklaaswedstrijd (Berchem) Zwemschool  - LL    
1  BRABO Lange afstand      
13-15  Swimcup Amsterdam  SP Selectie (limieten)    
22 ZiK Limieten      
 28  Laatste Kans wedstrijd Sint Niklaas  SP1  -  SP2